main_photo

Czym jest enova365?

Enova365 to modułowe oprogramowanie do zarządzania Twoją firmą.

Każdy moduł wspiera inny obszar działalności organizacji. Są one ze sobą zintegrowane i oparte o wspólną bazę danych, dzięki czemu możesz je dowolnie łączyć i konfigurować. 

Oprogramowanie jest dostępne z poziomu przeglądarki, aplikacji Windows oraz Android.

Co zyskujesz wdrażając system enova365?

● automatyzację procesów i ich przebiegu w firmie
● poprawę wydajności operacyjnej
● dostęp do klarownych danych
● wsparcie w podejmowaniu biznesowych decyzji
● wyeliminowanie powtarzalnych błędów

W rezultacie oszczędzasz czas i zmniejszasz koszty prowadzenia firmy.

 

W jakich obszarach możesz liczyć na enova365?

 

Handel

Sprawnie obsłużysz zlecenia i zamówienia, a także poprowadzisz magazyn. Otrzymasz przygotowane do użycia dokumenty sprzedaży i zakupu dla różnych typów transakcji.

CRM

To Twoja pomoc w kontaktach z klientami, obsługa lejka sprzedażowego oraz analiza skuteczności handlowców. Daje dostęp do raportów i prognoz czy alertów o zbliżających się terminach płatności.

Księgowość

Enova365 to program do prowadzenia pełnej księgowości, generowania dowolnych struktur JPK i eDeklaracji oraz rozrachunków.

Kadry i Płace

Z modułem KiP stworzysz elektroniczne akta osobowe pracowników, zarejestrujesz czas pracy i rozliczysz płace. Możesz również wesprzeć procesy rekrutacyjne.

Procesy

Dzięki modułowi Workflow zautomatyzujesz wiele powtarzalnych procesów i umożliwisz im przebieg zgodnie z wypracowanym w firmie schematem. Moduł ten, przy współpracy z DMS, pozwoli na kontrolę obiegu dokumentów w firmie.

Business Intelligence

Panel BI pozwoli Ci przeprowadzić bieżącą analitykę biznesową na podstawie standardowych lub indywidualnie zdefiniowanych wskaźników. Dostępne narzędzia można zintegrować z zewnętrznymi programami do wizualizacji danych, tworząc przejrzyste, dynamiczne raporty.

Co wyróżnia system enova365?

 

Możliwość rozbudowy

Oprogramowanie enova365 możesz swobodnie zintegrować z innymi systemami branżowymi – już dostępnymi lub takimi, które dopiero stworzymy na potrzeby klienta. System rozbudujesz dowolnie według swoich potrzeb, tak by w pełni realizował założone przez Ciebie cele.

Elastyczność

System wspiera każdy lub tylko wybrane obszary działalności Twojego przedsiębiorstwa. To Ty wybierasz konkretne moduły, które następnie dostosowujemy do Twoich wymagań. Współpracują one ze sobą i tworzą jedno uporządkowane środowisko.

Aktualność

System enova365 na bieżąco zmienia się wraz z nowelizacjami prawa i dostosowuje się do nowych przepisów. Wszystkie moduły są aktualizowane i zawsze zgodne obowiązującymi normami.

Wybierz optymalny model. Pracuj lokalnie lub w chmurze

 

Abonament

Najlepsze rozwiązanie, jeżeli nie chcesz od razu wiele inwestować i dążysz do utrzymania wydatków w sztywnych ryzach. Oprogramowanie wynajmujesz i płacisz abonament za wybrane moduły.

Zakup

Tradycyjny model zakupu. Dostajesz program na własność. Instalujesz system i bazę danych na własnych serwerach.

Chmura

Doskonałe wyjście, jeżeli nie chcesz inwestować w zaplecze IT. Wybrane moduły wraz z kopiami zapasowymi i aktualizacjami są dostępne na serwerze w chmurze Microsoft Azure. Za usługę płacisz w formie miesięcznego abonamentu.

Zobacz jak działa enova365

Jeśli chciałbyś poprawić wydajność Twojej firmy oraz przyśpieszyć pracę, zostaw nam kontakt do siebie.
Oddzwonimy do Ciebie niebawem.
keyboard_arrow_up