main_photo

Czym jest enova365?

enova365 to modułowe oprogramowanie do zarządzania Twoją firmą. Każdy segment wspiera inny obszar działalności organizacji. Są one ze sobą zintegrowane i oparte o wspólną bazę danych.

Celem wdrożenia systemu enova365 w Twoim przedsiębiorstwie jest:
● automatyzacja zachodzących w nim procesów,
● poprawa wydajności operacyjnej,
● wsparcie w podejmowaniu decyzji,
● pomoc w rozwiązywaniu problemów i eliminacji powtarzających się błędów.

To wszystko przekłada się na oszczędność czasu i kosztów.
Oprogramowanie jest dostępne z poziomu przeglądarki, aplikacji Windows oraz Android. Z każdego miejsca i o każdym czasie.

 

Wspieramy firmy w wielu obszarach

 

Handel

Pomaga w obsłudze zleceń, zamówień i prowadzeniu magazynu. Oferuje gotową konfigurację dokumentów sprzedaży i zakupu dla różnych typów transakcji.

CRM

CRM enova365 wspiera czynności związane z kontaktem z klientami, obsługą lejka sprzedażowego oraz analizę skuteczności handlowców. Umożliwia dostęp do raportów i prognoz, a także wysyłanie przypomnień o zbliżających się terminach płatności.

Księgowość

enova365 oferuje program do prowadzenia pełnej księgowości, generowania dowolnych struktur JPK i eDeklaracji oraz rozrachunków.

Kadry i Płace

System enova365 pozwala tworzyć elektroniczne teczki pracownicze oraz rejestrować czas pracy. Daje również możliwość rozliczania płac oraz wspiera proces rekrutacji.

Procesy

Moduł Workflow pomaga zautomatyzować wiele powtarzalnych procesów oraz umożliwia ich przebieg zgodnie z przyjętą w firmie procedurą. Ponadto przy współpracy z DMS - pozwala na kontrolę obiegu dokumentów w firmie.

Business Intelligence

Panel BI umożliwia przeprowadzanie bieżącej analityki biznesowej na podstawie standardowych lub indywidualnie zdefiniowanych wskaźników oraz raportów. Dostępne narzędzia można zintegrować z zewnętrznymi programami do wizualizacji danych, tworząc piękne i dynamiczne raporty.

Wyróżniki systemu enova365

 

Możliwość rozbudowy

Oprogramowanie enova365 można zintegrować z innymi systemami branżowymi - już dostępnymi bądź takimi, które dopiero stworzymy na potrzeby klienta. System można dowolnie rozbudowywać, aby mógł w pełni realizować zdefiniowane cele.

Elastyczność

enova365 może wspierać każdy lub tylko wybrane obszary działalności przedsiębiorstwa. To klient wybiera konkretne moduły, które następnie dostosowujemy do jego wymagań. Współpracują one ze sobą, tworząc jeden uporządkowany system.

Aktualność

System enova365 zmienia się wraz ze zmianami zachodzącymi w prawie, dostosowując się do nowych przepisów. Wszystkie segmenty są na bieżąco aktualizowane i zawsze zgodne obowiązującymi normami.

enova365 jest dostępna w kilku modelach
Możesz pracować lokalnie lub w chmurze

 

Wynajem

Najlepsze rozwiązanie dla tych firm, które nie chcą od razu ponosić dużych inwestycji, dążąc do utrzymania wydatków na jak najbardziej rozsądnym poziomie. Oprogramowanie wynajmuje się, płacąc abonament za wybrane moduły.

Zakup

Najlepsze rozwiązanie dla tych firm, które nie chcą od razu ponosić dużych inwestycji, dążąc do utrzymania wydatków na jak najbardziej rozsądnym poziomie. Oprogramowanie wynajmuje się, płacąc abonament za wybrane moduły.

Chmura

Idealne wyjście dla tych, którzy nie chcą inwestować w zaplecze IT. Wybrane moduły wraz z kopiami zapasowymi i aktualizacjami są dostępne na serwerze w chmurze Microsoft Azure. Za usługę płaci się w formie miesięcznego abonamentu.

Zobacz jak działa enova365

Jeśli chciałbyś poprawić wydajność Twojej firmy oraz przyśpieszyć pracę, zostaw nam kontakt do siebie.
Oddzwonimy do Ciebie niebawem.
keyboard_arrow_up