Aneta Pełko
Wdrażając enova365 stworzyliśmy doskonałe warunki do obsługi większych podmiotów bez konieczności powiększania naszego zespołu.
Aneta Pełko
FOUR TAX

Wdrożone moduły

Księga Handlowa, Księga Podatkowa, Księga Inwentarzowa, Kadry i Płace, Importy Księgowe, Elektroniczne Wyciągi Bankowe, Faktury, Praca na wielu bazach.

Wyzwanie

Przed wdrożeniem systemu enova365 używaliśmy kilku różnych programów równolegle, ponosząc istotne koszty utrzymania i serwisu, natomiast próby migracji do jednego systemu kończyły się niepowodzeniem. Żadne z oferowanych rozwiązań nie sprostało oczekiwaniom firmy. Four Tax wymagał od systemu przede wszystkich szybkości, elastyczności i stabilności. Równie ważnym aspektem były rozbudowane narzędzia raportowania, dające możliwość swobodnej analizy danych.

Wyzwanie dla enova: sprostać różnorodności branż i modeli biznesowych klientów obsługiwanych przez Four Tax, zapewnić szybkość i stabilność pracy.

Rozwiązanie

O wyborze enova365 przesądziła możliwość automatyzacji najbardziej czasochłonnych operacji oraz chęć pracy w środowisku, które nie stawia ograniczeń. Ponadto enova365 dostarcza szereg funkcjnalności usprawniających pracę biura rachunkowego, zarówno w zakresie współpracy z klientami jak i kontroli wprowadzanych danych.


Do nowego systemu w pierwszej kolejności zostały przeniesione największe z obsługiwanych firm: produkcyjne, wielooddziałowe, współpracujące z zagranicą.

Korzyści

80%
szybsza praca z wyciągami bankowymi

30%
szybsza ewidencja kosztów

2x
większa wydajność zespołu

keyboard_arrow_up