Zyskaj kontrolę nad działem serwisu

Używając systemu enova365 z łatwością zorganizujesz pracę firmy dźwigowej.

  • Rejestruj awarie i zlecenia serwisowe
  • Przydzielaj zadania pracownikom
  • Kontroluj budżety projektów
  • Fakturuj wszystkie wykonane prace
  • Pracuj na urządzeniach mobilnych

Umów prezentację

 

System sprawdzony w branży dźwigowej

 

Dzięki enova365 zyskaliśmy pełną kontrolę nad działem serwisu. Lepsza komunikacja między serwisem a administracją pozwoliła nam sprawnie rozliczać wykonane prace.
Jerzy Księżopolski
EURO-DŹWIG
Jerzy Księżopolski

enova365 w Twojej firmie

 

Organizacja pracy

Dzięki narzędziom, które daje Ci system enova365 możesz zaplanować każdą pracę, którą wykonują Twoi pracownicy. Szybciej przydzielasz zadania, oraz otrzymujesz informacje o ich wykonaniu. Masz jasny i klarowny plan tego co dzieje się u Ciebie w firmie. Nic Cię nie zaskoczy.

Praca mobilna

Każdy z Twoich pracowników ma możliwość pracy na smarfonie lub tablecie. Dzięki temu na bieżąco rejestrują stany przyjętych zleceń.

Fakturowanie cykliczne

Łatwość rozliczeń może Cię zaskoczyć. Każda wykonana praca, która widnieje w systemie jest szybko i sprawnie rozliczana. Zaś umowy, które mają charakter cykliczny są fakturowane przy użyciu automatów.

Realizacja budżetów

Planując wydatki i budżety w enova, wiesz jakimi środkami dysponujesz i możesz nimi sprawnie zarządzać. Masz informacje o tym który projekt był najbardziej opłacalny.

Kontrola procesów

Firma dźwigowa to pasmo ciągłych powtarzających się procesów. Dzięki enova masz kontrolę nad wszystkimi procesami zachodzącymi w Twojej firmie, od momentu zgłoszenia po wystawienie faktury za pracę.

Jedno narzędzie

Zintegrowanie wszystkich obszarów w firmie pozwala na stworzenie spójnego środowiska pracy. Dzięki temu poprawi się komunikacja, a zaoszczędzony czas można zainwestować w nowe zadania. Jedną z podstawowych funkcjonalności systemu jest możliwość tworzenia kartotek. Dzięki nim wiesz jakie urządzenia masz w serwisie, kiedy zaplanowane są przeglądy i jak często urządzenie ulega awariom.

Gotowy na JPK

Od roku 2018 Twoja firma musi być również przygotowana na wysyłkę wszystkich 7 struktur pliku JPK w przypadku kontroli-skarbowej. Wywiązanie się z tego obowiązku leży po stronie przedsiębiorcy. Przygotuj się na Pełne JPK już teraz.

Z enova365 Faktury możesz łatwo generować, sprawdzać i wysyłać plik JPK_FA (szczegółowe dane z faktur sprzedaży), kórego nie wygeneruje za Ciebie dział księgowości.

Zobacz jak działa enova365

Jeśli chciałbyś poprawić wydajność Twojej firmy oraz przyśpieszyć pracę, zostaw nam kontakt do siebie.
Oddzwonimy do Ciebie niebawem.
keyboard_arrow_up